Seřizovač vstřikolisů Přerov

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Přerov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 42000 Kč za měsíc

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• praxe v oboru – zkušenosti se seřizováním vstřikolisů a robotů
• znalost technologie vstřikování plastů, praktické a teoretické
• znalost ovládání vstřikolisů, robotů
• znalost technických výrobků výhodou
• spolehlivost, flexibilita, zručnost a samostatnost
• zodpovědný přístup k práci
• schopnost práce v týmu

Náplň práce

• práce na lisovně, převážně se stroji ARBURG
• seřizovač provádí výměnu forem a jejich základní údržbu
• seřizuje, nastavuje, udržuje vstřikovací lisy a roboty
• zodpovědnost za kvalitu vyráběných produktů (ve spolupráci s vedoucí směny a PVJ)
• rozjezd výroby
• spolupráce s oddělením vedení lisovny, kvality, logistiky, týmu seřizovačů, manipulantů a operátorů

Nabízíme

• plat 35.000 – 42.000, - Kč dle zkušeností
• měsíční odměny vedoucího nástrojárny
• měsíční odměna za docházku 500,-Kč
• dotované stravování ve vlastní jídelně (oběd za 55,-Kč)
• odměna za doporučení nového kolegy (4. – 10.000, -Kč)
• dotovaná káva na pracovišti (káva za 5,- Kč)
• výhodné tel. tarify pro Vás i rodinné příslušníky
• vánoční balíčky, firemní akce, školení
• zkušení kolegové a přátelské prostředí

Kontaktní osoba:
Denisa Martínková
Mobil: +420 777 640 840